Assassin’s Creed Brotherhood Save Game 100%

Assassin’s Creed Brotherhood serinin en heyecanlı oyunları arasında yer alıyor ve hem inanılmaz hikayesi, hem de geliştirilmiş oynanış yetenekleri sayesinde günümüzde bile keyifle oynanabiliyor. Oyunda yönettiğimiz suikastçimizin sahip olduğu yetenekler sayesinde düşmanlarımızı altedebiliyoruz fakat maalesef bazı bölümler gereğinden fazla zor olabiliyor.

Bu zorlukların üstesinden gelmek ve bazı bölümleri atlayabilmek için kullanıcıların bilgisayarlarına Assassin’s Creed Brotherhood save dosyasını indirmeleri ve oyunun klasörüne atmaları gerekiyor. Böylece tamamen bitirilmiş olan oyunu oynayabilir ve dilediğiniz bölümden başlayabilirsiniz.

Save dosyasının kurulum talimatları şu şekilde:

  • İlk olarak WinRAR veya WinZIP ile dosyaları dışarı alıyoruz
  • C:Kullanıcılar KULLANICI ADINIZ Saved Games Assassin’s Creed Brother hood Saved klasörünü buluyor ve dosyalarımızı oraya atıyoruz.
  • KULLANICI ADINIZ adlı bölüm kendi bilgisayarınızda bulunan kullanıcı adı olarak belirlenmiştir.

Oyunun grafikleri ve ses öğeleri de beğeneceğiniz şekilde düzenlenmiş durumassassins-creed-brotherhood-save-dosyasida. Böylece heyecan hiç bir an durmuyor ve aralıksız olarak devam ediyor. Save dosyası kurulumu sırasında karşılaştığınız sorunları bize yorumlar bölümünden aktarmayı unutmayın.

Download

Facebook Comments
(Visited 1.169 times, 1 visits today)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir