GTA 4 Save Game %100

GTA 4 Save Game %100 save dosyasıdır.

Gta 4 Kayıt dosyasıdır.Bu dosyayla her bölüme direk giriş yapabilirsiniz.Gta 4 Savesi ile geçemediğiniz bölümler olursa bu bölümleri atlayabilir daha ileriden devam edebilirsiniz.

GTA 4 oyununu sevenler için hazırladığımız bir yüzde 100 kayıt dosyasıdır. Bu kayıt dosyasını kullanarak tüm görevleri tamamlanmış, bolca para sahibi ve oyunun en iyi silahlarına sahip olduğunuz bir oyun başlatabilirsiniz.

Herhangi bir hile kullanılmadan bitirilen bir oyun kaydı olan bu dosya GTA 4’ü çok daha eğlenceli bir şekilde oynayabilmenizi sağlamaktadır. Fakat görevleri kendiniz yapmayı tercih ediyorsanız bu kayıt dosyasını kullanmanızı tavsiye etmem.

Oyunda aklınıza gelebilecek herşey açıktır. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir şeyi rahatlıkla deneyebilirsiniz. Daha önce GTA 4 oynamadıysanız bu dosya ile kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Save Dosyası ile Oyun Açma:

GTA 4 oyunundaki normal oyun kayıtlarınız ”C:Documents and Settings / Bilgisayar Kullanıcı Adı / Local Settings Application Data  Rockstar Games” adresi üzerinde bulunmaktadır. Eğer daha önce oyunu oynayıp bir kayıt dosyası oluşturmadıysanız, yüzde 100 kayıt dosyası ile oyun açmadan önce mutlaka bir oyun başlatarak kaydedip çıkın. Daha sonra yukarıda yazan klasöre gidin ve indirdiğiniz dosyayı buraya kopyalayın. İndirmiş olduğunuz dosyanın adı SGTA4xx olacaktır. Sondaki 2 xx’i 1 ile 11 arasında bir rakam ile değiştirerek kayıtlı oyuna girebilirsiniz.

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:Türkçe / İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici: SaveGame
Sürüm: Gta 4
Facebook Comments
(Visited 307 times, 1 visits today)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir