Sniper Elite 3 %100 çalışan Save Dosyası (Güncellendi)

Merhaba arkadaşlar,

Oyun savelerimiz kendi sunucumuz üzerinden indirildiği için dandik sitelere yönlendirilen zamanınızı harcayacak siteler yerine saniyelerinizle bu işlemleri sitemizden yapabilirsiniz.Sniper elite 3 savesini indirmeniz 3 saniye!

 

merakla beklenen Sniper Elite 3 oyunu bildiğiniz üzere 27 Haziran’da çıktı. Oyunun çıkışından itibaren geçen 1 buçuk aylık dönem zarfında hem sitemizle ilgilendik hem de sizlerle paylaşabilmek adına oyunu bitirmek için gecemizi gündüze kattık. Ve nihayet Sniper Elite 3 oyununun bitmiş save dosyasını paylaşılmaya hazır hale getirdik. Paylaşacağımız bu save dosyası Sniper Elite 3 %100 bitmiş halidir. Aşağıda yer alan kurulum detaylarını dikkatlice okursanız sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar.

Sniper-Elite-3-Save-Dosyası-352x450

Sniper Elite 3 Save Game Kurulumu

  • Aşağıda yer alan link ile save dosyasını bilgisayarınıza kaydedin.
  • Save dosyasını “C:\Users (PC İsmi)\AppData\Local\sniper3” konumuna kopyalayın. Değiştirilsin mi sorusu çıkarsa onaylayın.
  • Eğer belirttiğimiz klasörü bulamıyorsanız klasör seçenekleri ayarından gizli klasör ve dosyaları göstermeyi aktif edin.
  • Bu basit işlemden sonra %100 save dosyanız hazır. Oyunu sorunsuzca oynayabilirsiniz.
  • Eğer bu yazımız size faydalı olduysa lütfen yorum bırakmayı unutmayın.

Tıkla

 

Facebook Comments
(Visited 1.043 times, 1 visits today)
1 Yorum
  1. 28 Aralık 2015

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir