Therian Saga indir Savegame

Yeni bir tecrübe yaşa

Therian Saga tipik rol yapma oyunlarından çok farklı.

Kahramanların onlara verdiğin görevleri tek başına tamamlar. Görevlerini sıraya dizerek iş günlerini planla.

Kahramanların işe gider ve sen çevrimiçi olsan da olmasan da görevlerini yerine getirir.

Ekran görüntüleri

Kahramanlık cesareti göster

Kahramanların yoldaşlarının yanında sonsuz olanaklara sahip bir dünyada geliştikçe gelişir:

Zanaatkarlık alanına yoğunlaş, başyapıtlarını oluştur ve krallığın en büyük zanaatkarı haline gel.

Ünlü bir kaşif ol, düşman alanlara doğru cesurca ilerle, bilinmeyen ülkeler keşfet ve değerli ham maddelerle geri dön.

Tecrübeli bir işçi ol, ister madenci ister odunculuk yaparak en zengin asillerin güvenini kazan ve onlara en sıra dışı özelliklere sahip ham maddeler tedarik et.

Bu yeni dünyanın en tuhaf yaratıklarını araştır, onları maceralarında sana destek olacak müttefikler haline getirmek için evcilleştir ve eğit.

Görkemli binalar inşa edip vatandaşları etkilemek için kürek, duvarcı malası ve rendeyi eline al. Ya da kontları, baronları ve prensesleri asırlar boyunca kendine hayran bırakacak yeni bir şehrin temellerini at.

Ve çok daha fazlası …

Bir uzmanlaşma seçtiğin anda kahramanın eğitimine başlar ve yeteneklerini aşama aşama geliştirir. Sonunda gerçek şaheserler oluşturur, efsanevi nesneler üretir.

Gizemli bir kıta keşfet

Kahramanın kıtanın enginlerini keşfederken çok sayıda özel yer keşfedebilir. Bu yerlerin hepsinin bir özelliği bulunur (bitki, hayvan, mineral ve daha fazlası). Kahramanın değerli kaynaklar aramak için çöldeki hayata iyi hazırlanmalı.

Büyüleyici maceralar yaşa

Seyahatin seni kahramanının gerekli yetenekleri elde etmesiyle açılan sıra dışı yerlere götürecek. Yolunda 700 yıl önce terk edilen ve kısa süre önce yeniden yerleşime açılan kıtanın hikayesini parça parça anlatan benzersiz maceralarla karşılaşacaksın.

Bir ikametgah seç

Kahramanın bir bölgeye yerleşecek ve çevresindeki ham maddeleri kullanacak. Stratejik açıdan önemli bir bölgenin söz sahibi kontu olabilecek misin? Yoksa sıradan bir yerleşimci misin?

Destansı nesneler üret

Zor nesnelerin üretimi ham maddelerden ana ürünü elde etmek için birkaç ara adım gerektirir. Özellikler ve üretimlerinin oluşturduğu prestij kullanılan malzemelerin kalitesine bağlıdır.

Diğer oyuncular tarafından çok rağbet gören nadir özelliklere sahip değerli nesneler oluşturmak için kahramanının yeteneklerini geliştir. Daha yüksek seviyelere ulaşmanın en iyi yolu ünlü bir zanaatkar olmak, uzmanlaşmak ve başkalarıyla birbirinizi tamamlayan nitelikte işbirliği yapmaktır.

Diyelim ki kahramanın bir savaş baltası dövmek istiyor. Çok kaliteli bir silah üretmek için en değerli malzemelerden oluşması gerekir. Malzemeler tecrübeli bir zanaatkar grubu tarafından üretimiş olmalı: bir oduncu, marangoz, maden tarayıcısı ve demirci.

İNDİR / DOWNLOAD

Facebook Comments
(Visited 38 times, 1 visits today)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir