Zaman Geçirmeye Birebir Mobil Oyunlar

resimli-kelime-bulmacaZaman Geçirmeye Birebir

Son dönemlerde piyasaya sürülen oyunlara göz attığımız zaman oyun kalitesi bakımından ciddi bir ivme gözlemek mümkün oluyor. Özellikle Türk yapımı zeka oyunlarının bu konuda hakkını teslim etmek gerekiyor. Bu oyunlar arasında ilk sırada hiç şüphesiz resimli kelime bulmaca oyunu geliyor. Bu oyun hem kolay zaman geçirtiyor hem de eğlenceli yanını hiçbir zaman kaybetmiyor.

Arkadaşlar arası iddiaların gündem maddesini oluşturmasının yanı sıra metrodan havaalanlarına kadar geniş bir yelpazede eskiden ne yapsam da zaman geçirsem diyenlerinde yardımcısı haline geliyor. Hal böyle olunca popülerliğini de hiçbir zaman yitirmiyor. Peki ama bu güzel oyunun hiç mi zor yanları yok? Elbette bu sorunun ilk cevabı oyunun bazı sorularının ciddi anlamda zor olması şeklinde sayılabilir. Öyle ki bazen öyle bir noktada takılıyorsunuz ki internette bu soruların cevaplarını aramaktan kendinizi geri alamıyorsunuz. Bu güzel oyunu cevapları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırken de o site senin bu site benim dolaşıp duruyorsunuz.

Zaman geçirme konusunda kendine has çizgisiyle ön plana çıkan resimli kelime bulmaca oyunu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına hemen indirmenizi tavsiye ediyorum. Zaten oyunun anlatılacak pek bir yanı yok ilk indirdiğiniz andan itibaren farklı kelimeler arasında gezip duracaksınız. Bazen öyle bir an geliyor ki farklı oyun ve seçeneklere ulaşmak için farklı sitelere ulaşmak zorunda hissettiğiniz bile oluyor. Ama hala indirmediyseniz ve bilgi sahibi değilseniz zeka oyunları konusunda basamak teşkil eden bu güzel oyunu indirmeden başka oyunlara geçiş yapmamanız gerektiğinin altını özellikle çizmekte de fayda görüyorum.

Farklı noktalara göz atmak ve resimli kelime bulmaca cevapları hakkında ön plana çıkan seçeneklerden yararlanmak için sizlerde bu oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Göreceksiniz ki kısa bir süre içerisinde bu eğlenceli oyunun müptelası olacak ve bütün levelleri hızlı bir şekilde geçmeye çalışacaksınız.

Facebook Comments
(Visited 189 times, 1 visits today)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir