Bu Ay Bu PS4 Oyunlarını Kaçırmayın!

Bu Ay Bu PS4 Oyunlarını Kaçırmayın!
Aldığı kararlar ile birlikte yeni nesil konsol savaşlarını körükleyen Sony, şimdiyse bazı PS4 oyunlarını ülkemizde ucuzlatmış durumda… PlayStation 4 ile oldukça güzel satışlar elde etmeyi başaran ve bu bakımından en…
0Sitene Ekle
Bu Ay Bu PS4 Oyunlarını Kaçırmayın!
Aldığı kararlar ile birlikte yeni nesil konsol savaşlarını körükleyen Sony, şimdiyse bazı PS4 oyunlarını ülkemizde ucuzlatmış durumda… PlayStation 4 ile oldukça güzel satışlar elde etmeyi başaran ve bu bakımından en büyük rakibi Xbox One’ı geride bırakan Sony, oyun satışlarında da bir adım öne geçmek için çalışmalarını sürdürüyor. Pek çok kez dijital mağaza üzerinden kampanya düzenleyen firma, şimdiyse PS4 için özel olarak geliştirilen bazı oyunların uygun fiyatlı olacak şekilde satılmasını sağlıyor.
Ülkemizdeki teknoloji marketleri üzerinden erişebileceğiniz Tearaway Unfolded, Knack, LittleBigPlanet 3, inFamous Second Son, Killzone: Shadow Fall ve Driveclub yapımlarına sadece 69 TL ödeyerek ulaşmanız mümkün. Bunun yanında God of War 3, The Last of Us: Remastered, Until Dawn ve The Order 1886 oyunları ise 99 TL etiket fiyatına sahip. PlayStation Türkiye Facebook sayfası üzerinden paylaşılan bilgilerde bahsi geçen oyunlara aralık ayı boyunca bu fiyatlar ile ulaşabileceğiniz söylendi. Yani kampanyadan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekmekte.

Aldığı kararlar ile birlikte yeni nesil konsol savaşlarını körükleyen Sony, şimdiyse bazı PS4 oyunlarını ülkemizde ucuzlatmış durumda…

PlayStation 4 ile oldukça güzel satışlar elde etmeyi başaran ve bu bakımından en büyük rakibi Xbox One’ı geride bırakan Sony, oyun satışlarında da bir adım öne geçmek için çalışmalarını sürdürüyor. Pek çok kez dijital mağaza üzerinden kampanya düzenleyen firma, şimdiyse PS4 için özel olarak geliştirilen bazı oyunların uygun fiyatlı olacak şekilde satılmasını sağlıyor.

Ülkemizdeki teknoloji marketleri üzerinden erişebileceğiniz Tearaway Unfolded, Knack, LittleBigPlanet 3, inFamous Second Son, Killzone: Shadow Fall ve Driveclub yapımlarına sadece 69 TL ödeyerek ulaşmanız mümkün. Bunun yanında God of War 3, The Last of Us: Remastered, Until Dawn ve The Order 1886oyunları ise 99 TL etiket fiyatına sahip.

PlayStation Türkiye Facebook sayfası üzerinden paylaşılan bilgilerde bahsi geçen oyunlara aralık ayı boyunca bu fiyatlar ile ulaşabileceğiniz söylendi. Yani kampanyadan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekmekte.

 

 

Facebook Comments
(Visited 42 times, 1 visits today)

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir